Karjeros konsultacija gyvai ar vaizdo skambučiu

Kada? Kai norisi visapusiškai pasiruošti darbo paieškos procesui.

Dažnai žmogaus įsivaizdavimas, ko jis norėtų ir ką galėtų, prasilenkia su tuo, kaip jį mato darbo rinka ar tai, ko ieško vadovai, ką tikrina personalo atrankų specialistai. Šios konsultacijos yra labai praktiškos - peržiūrime darbo paieškos procesą, jo niuansus, pasikalbame apie kylančius klausimus, pasitikriname dabartinę rinkos situaciją ir kiek jūsų lūkesčiai atitinka jos realybę.

CV ar Linkedin profilį rekomenduoju turėti jau paruoštą - tai geras atspirties taškas tiek ruošiantis darbo pokalbiams, tiek karjeros konsultacijai.

Jei jaučiate, kad tai padaryti sudėtinga - CV gali būti rašomas ir kartu su manimi. Tam dažniausiai skiriama viena konsultacija.

60 min. - 44 EUR

90 min. - 66 EUR

--

Šie susitikimai vyksta su manimi, Jūrate Mikaite. Atrankų srityje esu jau daugiau nei 15 m. Dirbau tiek agentūrose, tiek įmonių  viduje (lietuviško ir užsienio kapitalo, didelėse ir mažose). Tikiu žmogumi – jo motyvacija ir potencialu. Tikiu kandidatu ir klientu bei tuo, kad renkasi abi pusės, todėl požiūris ir vertybės turi sutapti. Esu čia tam, kad padėčiau susikalbėti ir rasti vieni kitus lengviau. Tam, kad būtumėte laiku, vietoje ir neprasilenktumėte.

Jei turite klausimų ar norite suderinti konsultacijos laiką, rašykite el. paštu jurate@confident.lt, skambinkite telefonu +370 655 70800.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved