Kviečiu susitikti ir surasti atsakymus kartu. Gal kyla konkretūs klausimai ir reikia atsakymo. O gal viduje daug triukšmo. Gal yra didelis noras keisti ir neaišku nuo ko pradėti ir ar tikrai pradėti.

Susitikimo metu ieškosim atsakymo kartu, gal jį rasim iškart, o gal susitiksim kelis kartus.

60 min. - 40 eur.

Susitikimai vyksta su manimi, Jūrate Mikaite. Su žmonėmis dirbu jau daugiau nei 15 m. Buvau samdoma darbuotoja, buvau vadovė, verslo savininkė ir partnerė. Dirbau tiek agentūrose, tiek įmonių  viduje (lietuviško ir užsienio kapitalo, didelėse ir mažose). Buvo laikas kai begalo mėgau savo darbą ir pilnai save realizuodavau; buvo etapas kai darbe kankinausi; praėjau etapą kai norėjau pokyčių, bet nežinojau kokių. Auginu su vaikus. Savanoriauju Vaikų linijoj, Raudonajame Kryžiuje, Women go Tech programoje. Vedu mokymus vadovams (individualiai ar įmonės viduje), besidomintiems konkrečia tema ir moksleiviams. Mokiausi prancūzų kalbos, verslo, HR, kaučingo, o dabar studijuoju Geštaltinės psichoterapijos institute.

Viskas apie žmogų, ar jis vadovas, ar darbuotojas, ar karjeros viršūnėj, ar dar savęs beiškantis. Tikiu žmogumi – jo motyvacija ir potencialu.

Jei turite klausimų ar norite suderinti laiką, rašykite jurate@confident.lt, skambinkite telefonu +370 655 70800.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved