Nusprendę CV redagavimą patikėti mums, pasirinkite Jums tinkančią paslaugą:

Paslauga "Startas" - 22 EUR

Ši paslauga skirta tiems, kurie dar neturi daugiametės darbo patirties - studentams ar neseniai studijas baigusiems, taip pat žmonėms, kurie ilgesnį laiką dirbo vienoje ar dviejose darbovietėse.
Jeigu iki šiol nesate susikūręs gyvenimo aprašymo, užpildykite vieną iš mūsų siūlomų CV šablonų ir, norėdami kokybiško galutinio rezultato, atsiųskite mums suredaguoti.

Paslauga "Karjera" - 44 EUR

Ši paslauga skirta žmonėms, kurie jau yra dirbę daugiau nei 3 darbovietėse ir yra sukaupę patirtį skirtingose pozicijose. Padėsime įvardinti esminius faktus, funkcijas, sukauptas žinias, pasiekimus, kurie sudomins atrankos organizatorius. Taip pat ši paslauga yra naudinga norintiems keisti darbo sritį (pavyzdžiui, visa jūsų patirtis pardavimų srityje, o norite judėti į rinkodarą) - patarsime, kaip sudėlioti informaciją, ką išskirti, kad skaitantysis CV susidomėtų Jūsų kandidatūra.

--

Šios CV redagavimo konsultacijos vyksta su manimi, Jūrate Mikaite. Atrankų srityje esu jau daugiau nei 15 m. Dirbau tiek agentūrose, tiek įmonių viduje (lietuviško ir užsienio kapitalo, didelėse ir mažose). Tikiu žmogumi – jo motyvacija ir potencialu. Tikiu kandidatu ir klientu bei tuo, kad renkasi abi pusės, todėl požiūris ir vertybės turi sutapti. Esu čia tam, kad padėčiau susikalbėti ir rasti vieni kitus lengviau. Tam, kad būtumėte laiku, vietoje ir neprasilenktumėte.

Jei turite klausimų ar norite suderinti konsultacijos laiką, rašykite el. paštu jurate@confident.lt, skambinkite telefonu +370 655 70800.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved