Norit pradėti darbo paiešką ir susitvarkyti CV ar Linkedin profilį? Turit daugiau klausimų dėl CV ir viso darbo paieškos proceso? Susitikime, sutvarkykime CV ir gaukite atsakymus.

60 min. - 40 eur.

Geras CV ir Linkedin profilis - pirmas žingsnis sėkmingos paieškos link. Galit rasti daug ir įvairių CV šablonų, bet esmė - turinys. Jei tik pradedate darbo ieškoti ir neturit darbinės patirties arba ji labai maža, įdomesniu CV šablonu parodysit savo pastangas. Jei darbinės patirties jau turit, tai patirtis, o ne CV formatas turi sudominti būsimą darbdavį.

Mūsų patarimai:

Tvarkingas, be klaidų, aiškus, bet ir be perteklinės informacijos. Savo CV reprezentuojate save kaip darbuotoją, paliekate pirmąjį įspūdį. Pagalvokit ką jūsų CV pasako apie jus. Galit turėt CV visiems gyvenimo atvejams, kaip kad turit Linkedin profilį. Arba kaskart aplikuojant į skirtingas pozicijas jūs savo CV ir koreguojat.

Tinkama nuotrauka. Lietuvoje vadovai ir atrankų specialistai vertina kandidatų CV su nuotraukomis. Tuo pačiu galit rast daug patarimų, kad nuotraukos geriau nedėti ir tai yra todėl, kad per daug dažnai kandidatų nuotraukos yra visiškai netinkamos. Tinkama: neformali darbinė (ne kostiumuota, bet ne iš baro, ant suolelio, ar prie sportinio automobilio, pasivaikščiojimo miške ar prie jūros), vienspalio fono, neišplaukus.

Apimtis. Jei patirties daug - tikrai galit sutalpinti į 2 puslapius, o jei tik dar kaupiat - 1 nepilnas puslapis tikrai ok. Svarbu, kad ir vizualiai gerai atrodytų. Dažniausiai vertiname paskutinių 5 metų patirtį arba 2-3 paskutines pozicijas/ darbovietes, tai ką veikėt anksčiau tik bendram vaizdui susidaryti, bet labai nesigilinam, nes per daug visko būna pasikeitę.

Turinys. Jūsų CV turi atveidrodžiuoti pozicijos skelbimą į kurį aplikuojat. Paminėkit visą susijusią informaciją (papildomas fukcijas, projektus, atsakomybes, išklausytus kelių mėnesių ar kelių valandų kursus, etc.), sudominkit, paryškinkit, bet nemeluokit. Atrankas darantys nėra telepatai, negali skaityti tarp eilučių. Neteisinga galvoti, kad kai paskambins ar pakvies į pokalbį va tada viską ir papasakosiu. Jei CV nebus reikiamos pozicijai patirties (darbinės, praktikos, mokslų, kursų), skambučio galit ir nesulaukti.

Informacija apie įmonę. Šalia įmonės pavadinimo trumpai parašykit apie jos veiklą. UAB "Staliukas" - manikiūro salonas ar 600 darbuotojų gamybinė įmonė visą produkciją parduodanti Sakandidavijos rinkai. Kaip Pardavimų projektų vadovas parduot kanceliarines prekes smuliam ir vidutiniam verslui, ar parduotat sudėtingus technologinius sprendimus Azijos B2B rinkai.

Informacijos pateikimas. Vadovai pratinasi prie dažnos kandidatų darbų kaitos, bet ta informacija tikrai nedžiugina, nes visad lieka klausimas "kiek ilgai pas mane išdirbs". Pagalvokit kaip informaciją pateikti, kad sulauktumėt skambučio ar kvietimo susitikti, o susitikimo metu galėsit argumentuotai paaiškinti.

Jei visgi liko neatsakytų klausimų ar nesijaučiat užtikrintai dėl savo CV ar Linkedin profilio - rašykit jurate@confident.lt ar skambinkit +37065570800.

--

Šios CV redagavimo konsultacijos vyksta su manimi, Jūrate Mikaite. Atrankų srityje esu jau daugiau nei 15 m. Dirbau tiek agentūrose, tiek įmonių viduje (lietuviško ir užsienio kapitalo, didelėse ir mažose). Tikiu žmogumi – jo motyvacija ir potencialu. Tikiu kandidatu ir klientu bei tuo, kad renkasi abi pusės, todėl požiūris ir vertybės turi sutapti. Esu čia tam, kad padėčiau susikalbėti ir rasti vieni kitus lengviau. Tam, kad būtumėte laiku, vietoje ir neprasilenktumėte.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved