Kaučingo sesija gyvai ar vaizdo skambučiu

Kada? Kai per daug minčių, nežinomybės ir mažai ryžto pradėti keistis ir veikti. Dažnai visus atsakymus mes jau žinome ir nešiojamės savyje, tik jų negirdime.

Tikiu, kad kaučingas gali padėti girdėti save geriau. Kaučerio užduodami tiksliniai klausimai ir sesijos metu įgarsintos jūsų mintys bei jausmai padeda priimti sprendimą, aiškiau suvokti situaciją, susidėlioti veiksmų planą.

Nors rezultatas būna matomas jau po pirmojo susitikimo, dažnai tai – tęstinis procesas. Visgi – mano tikslas nėra sukelti kliento priklausomybę. Kaip kaučerė, siekiu drąsinti klientą priimti sprendimus ir veikti savarankiškai.

60 min. - 44 EUR

--

Šie pokalbiai vyksta su manimi, Jūrate Mikaite. Atrankų srityje esu jau daugiau nei 15 m. Dirbau tiek agentūrose, tiek įmonių viduje (lietuviško ir užsienio kapitalo, didelėse ir mažose). Tikiu žmogumi – jo motyvacija ir potencialu. Tikiu kandidatu ir klientu bei tuo, kad renkasi abi pusės, todėl požiūris ir vertybės turi sutapti. Esu čia tam, kad padėčiau susikalbėti ir rasti vieni kitus lengviau. Tam, kad būtumėte laiku, vietoje ir neprasilenktumėte.

Jei turite klausimų ar norite suderinti konsultacijos laiką, rašykite el. paštu jurate@confident.lt, skambinkite telefonu +370 655 70800.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved