1. BENDROS SĄLYGOS IR TERMINAI:
1.1. Visos Pirkėjo užsakytos paslaugos pristatomos remiantis terminais ir sąlygomis (Pardavėjas pasilieka teisę koreguoti terminus ir sąlygas). Priimdamas paslaugas Pirkėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis sąlygomis ir terminais.
1.2. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo apmokėjimo laiko.
1.3. Sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo įsigalioja tik Pirkėjui sumokėjus už teikiamą paslaugą.

2. KAINOS:
2.1. Internetinis kainoraštis yra sukurtas kaip orientyras ir kartais reali suma gali skirtis. Pirkėjas turi teisę atsisakyti paslaugos užsakymo, jei reali kaina skiriasi nuo pateiktos užsakymo formoje. Pirkėjas turi atsisakyti paslaugos iki užsakymo vykdymo pradžios.

3. ATSISKAITYMAI IR IŠLAIDOS:
3.1. Pirkėjas iškart sumoka už pasirinktas paslaugas (nebent su Pardavėju buvo susitarta kitaip).
3.2. Atsiskaitymų partneris yra mokėjimai.lt.

4. GRĄŽINIMAI:
4.1. Pirkėjas turi pranešti apie bet kokį užsakymo paslaugos trūkumą, nuostolį, neatitikimus ar  pavėlavimą užsakymo gavimo metu. Po paslaugos suteikimo Pirkėjas per 36 valandas turi teisę pareikšti savo skundus.
4.2. Nuo užsakymo pabaigos momento (kai Pirkėjas gauna padarytą užsakymą ir per 36 valandas nepateikia pretenzijų) Pardavėjas už atsiradusius trūkumus nebeatsako.
4.3. Jei Pardavėjas negali įvykdyti Pirkėjo užsakymo dėl nuo Padavėjo nepriklausančių aplinkybių, Pardavėjas privalo grąžinti užsakymo mokestį (minus Pardavėjo patirtos išlaidos) ar, Pirkėjui pageidavus, aptarti kitą užsakymo įvykdymo datą.

5. SLAPTUMAS:
5.1. Bet kokia Pirkėjo informacija, perduota į CV.confident.lt tinklapį, yra skirta tik Pardavėjo vidiniam naudojimui ir bendravimui su Pirkėju. Pardavėjas neatskleis ir neparduos Pirkėjo informacijos jokioms trečiosioms šalims [1].

6. UŽSAKYMAI:
6.1. Užsisakant paslaugą, Pirkėjas privalo tiksliai nurodyti savo el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši informacija yra naudojama kontaktavimui tarp Pardavėjo ir Pirkėjo. Pardavėjas neatsako už netikslius Pirkėjo duomenis bei už užsakymo įgyvendinimo laikotarpį, jeigu Pirkėjas nekomunikuoja su Pardavėju.

7. PRISTATYMAS:
7.1. Užsakymas (paslauga) Pirkėjui yra pristatoma elektroniniu būdu į jo nurodytą el. pašto adresą, jeigu nebuvo sutarta kitaip. Jei dėl Pirkėjo klaidos (pateiktos kontaktinės informacijos netikslumų) užsakymas nebuvo pristatytas nurodytu laiku, Pardavėjas turi teisę pratęsti užsakymo vykdymo terminą.

8. TERMINAI:
8.1. Užsakymas pirkėjui pristatomas per nurodytą laiką užsakymo formoje. Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo apmokėjimo datos.
8.2. Pardavėjas gali užtrukti su užsakymo įvykdymu tiek laiko, kiek Pirkėjas delsė dėl savo informacijos pateikimo, darbo kritikos arba patvirtinimo.

 
Facebook LinkedIn

Confident 2015 © All rights reserved